Dobrý den, pane Fabiánku,

nevygooglil jsem na váš e-mail, tak to píšu zde, na neveřejnou stránku. Jsme Rodinné centrum Srdíčko se sídlem u autobusáku v Ústí nad Orlicí na faře Jednoty bratrské a pořádáme již tradiční akci pro tatínky s dětmi nazvanou „Táta fest“ (viz obrázky níže). Je to odpoledne pro rodiny a hlavně pro jejich děti. Takové hravé odpoledne: střelba z luku, ze vzduchovky, šplhání na provazovém žebříku, zkouška bicí soupravy, balónky, slackline, apod.

Napadlo nás, zda byste nebyl ochoten tam předvést něco z vaší práce s pavouky. Nějaké pavouky na prohlédnutí, případně i na vzetí do ruky pro odvážlivce, pokud něco takového lze bezpečně zařídit. K dispozici máme vnitřní prostory fary Jednoty bratrské nebo zahradu.

Finanční odměnu bouhužel nemůžeme nabídnout, děláme to celé na dobrovolnické, nevýdělečné bázi, ale určitě byste se u nás najedl (budou hamburgery :-).

Je to příští neděli 18. 6. od 16. do 18. hod.

Pokud nemůžete nebo nemáte zájem, je to naprosto v pořádku, pokud byste měl možnost se k této akci přidat, můžete mě, prosím, kontaktovat na pinkas@klubexit.cz nebo na mobil 737 109 187.

Děkuji.

Tomáš Pinkas
(před cca rokem jste mi dal nádherné svlečky pro mou dceru)

Pozvánka/letáček
jak to bylo
jak to bylo
jak to bylo
jak to bylo